Organic
(Difference between revisions)
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|http://i46.tinypic.com/4zwop.png | |http://i46.tinypic.com/4zwop.png | ||
| − | |[ | + | |[http://zester.googlecode.com/files/Mushroom1.zip Download] |
|''Mushroom'' | |''Mushroom'' | ||
|} | |} | ||
Revision as of 01:49, 3 January 2013
Zesters Note: Need to add a Martis Mesh along with Blender File
| Fungus | |||
|---|---|---|---|
| Model | Download | Description | |
|
Download | Mushroom | |