Characters
(Difference between revisions)
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|https://lh6.googleusercontent.com/-t9dSHMqU-aA/Uk8tayMfklI/AAAAAAAABSE/12iYKlgNEto/w528-h693-no/snapshot36.png | |https://lh6.googleusercontent.com/-t9dSHMqU-aA/Uk8tayMfklI/AAAAAAAABSE/12iYKlgNEto/w528-h693-no/snapshot36.png | ||
| − | |[https://zester.googlecode.com/files/Character1. | + | |[https://zester.googlecode.com/files/Character1.blend_1.zip Download] |
|''Character1'' | |''Character1'' | ||
|} | |} | ||
Revision as of 03:49, 5 October 2013
| Characters | |||
|---|---|---|---|
| Model | Download | Description | |
|
Download | Character1 | |